• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

Флаєра

Флаєр, єврофлаєр

Є поліграфічною продукцією, яку часто застосовують у сфері реклами. Флаєр – це варіант листівки, який несе інформацію про новий продукт або послугу, про знижку або є пропуском на акції та заходи.

Флаєра у наш час — це хороший і ефективний маркетинговий хід. Флаєри роздають в метро, на вулиці, у торгівельних центрах, на промо-акціях та різних заходах. Друк флаєрів вважається однією з найдешевших і вигідніших послуг в поліграфії для просування сучасного бізнесу.  

Види друку

Друкарні найчастіше застосовують два способи друку флаєрів.

  • Цифровий друк флаєрів. Головною перевагою цього виду друку вважається можливість виконати терміновий друк флаєрів. Надрукувати цим способом можна тираж від 1 примірника, а також флаєра можна зробити персоналізованими. Виконати можна як печатку кольорових флаєрів, так і чорно-білих.
  • Офсетний друк флаєрів. Даний спосіб підходить для тиражів понад 1000 примірників і чим більше тираж для друку флаєрів тим нижче вартість одного примірника. Виконати друк флаєрів терміново офсетним видом нанесення не представляється можливим, тому що підготовка займає тривалий час.

Зв'яжіться з нами

[contact-form-7 id="339" title="Text us"]

Результати роботи Коллаж