• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

Про нас

Про нас

   Компанія «Коллаж» заснована в 2004 році. З того часу ми успішно працюємо і динамічно розвиваємося на ринку рекламних послуг. На даний час ми є одним з провідних поліграфічний підприємств Луцька, надійним виробником рекламної продукції на території Волині і не тільки.
   Ми не ставимо своїм завданням просто залучити замовників, а прагнемо до довгострокового взаємовигідного партнерства. На сьогоднішній день ми пропонуємо умови співпраці, які найбільш повно відповідають сучасним запитам: адекватна цінова політика, мінімальні терміни виробництва, відстрочки платежів (для постійних клієнтів), широкі можливості з виготовлення продукції, доставка Новою Поштою та самовивіз з офісу, який має зручне розташування для місцевих клієнтів .
  
    Ми оперативні у всьому: зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - по телефону або e-mail. Фахівці розрахують вартість замовлення, домовляться щодо умови, щодо термінів, доставки і з готовністю дадуть відповідь на будь-які питання щодо технологій, витратних матеріалів, підготовки макетів.
 
    У нашій компанії Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких Ваших поліграфічних задач. Звернувшись до нас раз, Ви станете нашим постійним клієнтом.