• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

POS Матеріали

POS матеріали, або POSM (від англ. Point of sales materials) - це елементи рекламного оформлення, що розміщуються в місцях продажів для залучення уваги споживача до певного виду товарів чи послуг.

Види POS матеріалів

Зовнішні
Цей вид реклами призначений для залучення уваги потенційних покупців до торгової точки, спонукання відвідати її і інформування про наявність у продажу тих чи інших товарів. Виготовлення POS включає виробництво штендерів (виносних конструкцій), панель-кронштейнів (POSM, які кріпляться на фасаді будівлі), наліпок на асфальт.

Внутрішні
Ці POS матеріали призначені для спрощення пошуку товарів в торговому приміщенні. Наша компанія виробляє мобайли (вироби, які кріпляться на стелі), підлогову графіку і футпрінти, стікери, воблери (POS для залучення уваги до полиць), муляжі товарів, постери, шелфтокери (міні-вивіски).

Вхідні
Цей вид POS матеріалів призначений для інформування потенційних покупців про бренди, представлених в місцях продажів. Наша компанія займається виробництвом пластикових і картонних табличок, наклейок на камери схову, візки, кошики, брелоки ключів від осередків.

Торгові
Ці POS матеріали призначені для мотивації клієнта до придбання того чи іншого товару. Наша компанія займається виготовленням POS наступних типів: листівок і буклетів, що розміщуються на стійках і ліфт-холдери.

Зв'яжіться з нами

[contact-form-7 id="339" title="Text us"]

Результати роботи Коллаж