• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

Пластикові картки

Ви можете замовити пластикові картки у поліграфії Коллаж за доступною ціною та із швидким терміном виконання.

Пластикова картка — це сучасний високотехнологічний носій інформації. Сфера використання пластикових карток доволі широка і вона постійно збільшується, проникаючи у нові галузі нашого побуту. Сьогодні перевагами дисконтних карт користуються не лише підприємства великих мегаполісів, а й магазини невеликих міст.

Технології виготовлення пластикових карточок:

Ембосування — механічне видавлювання на площині пластикової картки буквенно-цифрової інформації. Пластикові картки з магнітною стрічкою. Магнітна стрічка розміщена на зворотній стороні карточки і містить інформацію в закодованому виді.

Пластикові картки зі штрих-кодом. Штрих-код — це закодована індивідуальна цифрова інформація. Штрих-код необхідний для зчитування і розшифровування інформації. Тиснення фольгою . За допомогою гарячого тиснення на пластикові картки наносять металізовані фарби і голографічні зображення.

Ідент друк пластикових карт. Один із способів персоналізації пластикових карт, при якому на готовій карточці видавлюють різні символи. Переважно після ідент друку пластикових карток видавлені символи для кращої читабельності покриваюся фольгою (золотою або срібною). Пластикові картки з фотографією. Нанесення повноколірного зображення здійснюється офсетним способом. Застосовують для виготовлення перепусток, посвідчень особи і т.д.

Зв'яжіться з нами

[contact-form-7 id="339" title="Text us"]

Результати роботи Коллаж