• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

Палітурні роботи

Ламінація

Захистити важливі папери від пошкоджень допомагає ламінування документів. Крім того, покриття захисною плівкою надає друкованої продукції презентабельний зовнішній вигляд. Візитні картки, листівки, постери, плакати, креслення - ламінуватися може будь-який поліграфічна продукція, а допоможуть в цьому наші досвідчені майстри

У центрі поліграфії Коллаж ви можете вибрати послуги ламінування - якісні і за приємною вартістю. За бажанням клієнта проводиться одно- або двостороння ламінація в будь-якому необхідному форматі. Вибрати технологію ви можете самі - матова або глянцева ламінація. Ламінація документів здійснюється в найкоротші терміни на високому рівні якості.

Порізка

У комплекс післядрукарських послуг входить порізка паперу - надання готової друкованої продукції презентабельного зовнішнього вигляду. Завдяки використанню інноваційного обладнання, ми забезпечуємо унікальний зовнішній вигляд поліграфічної продукції, втіливши в життя нестандартні рішення.

Бігування

Бігування являє собою нанесення на друкований виріб своєрідних міток (бігів), за якими здійснюватиметься згинання. Спеціальне бігувальне обладнання дозволяє нанести мітки так, що оброблюваний матеріал, його волокна, не ушкоджуються і не натягуються.

Також біговка необхідна при створенні поліграфічної продукції з паперу високої щільності. Наприклад, картонна папка без біговки перетвориться у непридатний виріб. Саме точна біговка надасть папці діловий вигляд, і дозволить зберігати в ній важливі папери. Те ж саме стосується і вітальних листівок, буклетів і багато іншої поліграфічної та рекламної продукції. Біговка зберігає зображення, не дає листу заламуватися і не порушує загальної привабливості виробу. Біговка може здійснюватися за допомогою механізмів і вручну. Другий варіант застосовується в тому випадку, якщо лінія майбутнього згину розташовується перпендикулярно до напрямку паперових волокон. Тоді ручна біговка дозволить отримати чітку лінію згину. Даний варіант біговки використовується при малих тиражах ексклюзивних поліграфічних виробів. Біговка є важливою післядрукарською послугою, яка надає виробу необхідні характеристики і дає змогу використовувати його за призначенням.

Фальцювання


Фальцювання - процес складання надрукованого листа з отриманням рівного згину. Лінія, отримана в результаті, називається фальцем. Зробити можна як один фальц, так і кілька. Фальцювання робиться тільки для паперу маленької щільності, якщо папір щільний, то спочатку роблять біговку, а потім фальцювання. З її допомогою поліграфічний виріб не розтріскується, зберігає насиченість кольору і презентабельний вигляд.

Брошурування

 Це один із видів післядрукарської обробки, що дозволяє виготовити таку продукцію як брошури, книги, календарі, блокноти, каталоги і т.п.

Розділяють такі види брошурування:

Брошурування на скобу - різновид зшивання поліграфічного виробу. Брошування на скобу - популярний спосіб скріплення каталогів, зошитів, журналів та інструкцій. Скріплення документів або каталогів таким способом можна здійснити за короткий час за доступною ціною.

Брошурування на пружину - скріплення листів на металеву або пластикову пружину для зручності використання документів. Обкладинка пружиною використовується при зшивці презентацій, креслень, рефератів, дипломних робіт, альбомів, звітів, блокнотів, настінних і квартальних календарів. Матеріал зшитий на пружину захищений від пошкоджень, так як складається з прозорої обкладинки і підкладки чорного або білого кольору. Ми пропонуємо великий вибір пружин і обкладинок.


Брошурування канальною твердою палітуркою - міцна збірка друкованих аркушів з використанням двох твердих обкладинок, котрі тримаються металевим каналом. Існує різна колірна гамма твердих палітурок, але найпоширеніші кольори - це бордовий і синій. Тверда палітурка використовується для зшивання дипломів, курсових робіт, книг, дисертацій та проектних документів. При виконанні твердої палітурки не використовується клей, який може пошкоджувати обкладинки або сторінки документа.

Брошурування на клей - міцне зшивання, яке дозволяє, за допомогою спеціального клею, швидко і недорого скріпити листи в єдиний блок. Зібраний блок має бездоганний зовнішній вигляд, який зручний для будь-яких виробів. Цей вид зшивання найчастіше замовляють, коли необхідно створити книгу, фотоальбом, каталог, журнал або блокнот.

Встановлення люверсів

Яким би привабливим не вийшов дизайн рекламного банера - тільки правильне встановлення люверсів дозволяє надати рекламної конструкції презентабельний і естетичний зовнішній вигляд! У поліграфії "Коллаж" фахівці підберуть люверси і зроблять монтаж кріплень на високому рівні якості.

Зв'яжіться з нами

[contact-form-7 id="339" title="Text us"]

Результати роботи Коллаж