• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

Зовнішня Реклама

Проходячи повз велику кількість різноманітних вивісок, шитів, штендерів ми навіть не помічаємо наскільки вони важливі у іміджі компанії. По суті, зовнішня реклама компанії - це її обличчя, імідж, перший і найважливіший представник з усіх носіїв фірмового стилю компанії. Зовнішня реклама є тим важливим необхідним компонентом, що буде підтримувати імідж компанії, - вашу рекламу зможуть впізнавати і виділяти серед інших інших. Виготовлення зовнішньої реклами завжди грунтується на індивідуальному підході до будь-якого клієнта. Рекламні конструкції є частиною нашої щоденної життя, складно уявити собі місто без усього цього різноманіття рекламних носіїв. Якою має бути якісна вивіска або світловий короб? Ефектним повідомленням, що працює пропагандою!

Види зовнішньої реклами

На сьогоднішній день існує досить широкий асортимент продукції зовнішньої реклами. Кожна з них ефективна по-своєму, однак їхній кінцевий результат однаково успішний.

  • Лайтбокси (світлові короби). Одна з найбільш поширених рекламних продукцій міської реклами. Світлові елементи особливо вдало приваблюють аудиторію в нічну пору доби. Надзвичайно ефективний носій інформації, особливо для зовнішньої реклами в Луцьку.
  • Таблички та вивіски. Якщо говорити про креатив, тоді його місце саме тут. Неймовірний розмах для будь-яких дизайнерських рішень. Рекламні, офісні, фасадні, вказівні, інформаційні таблички на будь-який смак. Візуалізуйте Ваш креатив в табличках будь-яких форматів!
  • Брандмауер або ж його називають настінне панно. Один з найбільш масштабних видів зовнішньої реклами. Повнокольорове зображення нестандартних розмірів, зазвичай розміщуються на фасадах будинків.
  • Білборд. Завжди були й будуть в тренді. Невід'ємний елемент зовнішньої реклами, з яким знайомі фактично всі.

Дизайн, виготовлення та монтаж зовнішньої реклами на замовлення

Коллаж здійснює виробництво зовнішньої реклами з використанням сучасних широкоформатних принтерів та стійких чорнил. Ми ретельно підходимо до виготовлення усіх деталей, тому наші конструкції завжди максимально надійні. Саме з таким професійним підходом Ви отримаєте максимально тривалий рекламний формат за найвигіднішою ціною.

Виготовлення сітілайтів
Оформлення вивісок для ЖК "Сімейна Фортеця"
Брендування магазину "Бульбашка"
Оформлення вікон за допомогою друку на оракалі
Світлова вивіска для магазину одягу
Виготовлення об'ємних літер
Світлова вивіска
Оформлення офісу туристичного агенства

Зв'яжіться з нами

[contact-form-7 id="339" title="Text us"]

Результати роботи Коллаж