• Луцьк, вул.Коновальця 1-Б. | Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб-Нд вихідний
  • +38 (095) 024 13 54

Візитки

Візитки - атрибут успішної людини, знак довіри і поваги. Вручаючи візитку ви демонструєте своє прагнення до тривалої співпраці.

Якщо вам необхідно зробити термінове замовлення візиток у Луцьку - звертайтесь до нас!

 Залежно від того потрібен терміновий друк візиток чи ні, компанія Коллаж  пропонує такі способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний або УФ друк.

Цифровий друк - забезпечує оперативний друк візиток (впродовж декількох годин). За допомогою цієї технології можна замовити друк візиток за доступною ціною на папері будь-якої щільності і якості. Цим способом можна виготовити будь-яку кількість візиток, і виконати друк від однієї штуки до тисячі.

Офсетний друк - вигідно використовувати при тиражах від 500 штук. Технологія офсетного друку дозволяє виготовити візитки недорого, але не передбачена для термінового друку візиток.

Додатково вироби можна покрити плівкою ламінації, УФ лаком. Після офсетного друку також можемо запропонувати зробити візитки з висіканням (якщо потрібна фігурна форма).

Шовкотрафаретний друк - спосіб нанесення зображення методом продавлювання фарби через друкарську форму. Шовкотрафаретний спосіб дозволяє надрукувати візитки на поверхнях будь-якої форми та фактури, що зробить їх ексклюзивними і оригінальними.

УФ друк - спосіб друку з використанням чорнила, яке застигає під впливом ультрафіолетового випромінювання. УФ друк виконує друк візиток з передачею щонайменших деталей і на довгі роки збереже гарний вигляд виробу.

Зв'яжіться з нами

[contact-form-7 id="339" title="Text us"]

Результати роботи Коллаж