Значки з логотипом – один з найпоширеніших видів фірмової символіки. Вони використовуються при проведенні промоакцій, для нагородження в спортивних або культурно-розважальних змаганнях і тому подібне. Значки на одязі при проведенні таких акцій виділяють співробітників вашої компанії і дають людям можливість запам’ятати назву торгової марки.

Ми виготовляємо в місті Луцьку декілька видів рекламних значків – значки західні з поліграфічною вставкою і кріпленням “єврошпилька”, значки на металевій заготівлі з полімерним покриттям і кріпленням “батерфляй”.
Західні значки – найпоширеніші і одні з недорогих моделей значків. В основному вони усі круглої форми. Типові розміри в діаметрі – 38 і 56 мм. Задня основа значка може бути металевою або пластиковою.

Зображення наносяться на поліграфічну вставку за допомогою цифрового або трафаретного друку, після чого закочуються в металеву основу.

Значки – недорогий і ефективний рекламний носій, на який можна наносити будь-які повнокольорові зображення. Виготовлення значків в найкоротші терміни у будь-якій кількості. Середній термін виробництва 500 значків – 3-4 робітників дня. Оперативна доставка із складу в Луцьку у будь-яке місто України.