Підставка (кухоль, чашку) є відмінним доповненням до самої чашки і необхідним і функціональним елементом робочого столу. Підставка під кухлі з логотипом (підсклянник, вогнище, бирдекель) – недорогий і в теж час ефективний засіб дії на Вашого потенційного клієнта, яка постійно знаходиться перед очима.
Бирдекель – підставка під пивний кухоль або келих, який запобігає попаданню вологи на стіл. Часто такі підставки називають костери. Костери – це саме ті підставки для кухлів і чашок, які ми зустрічаємо у барах, кафе, офісах або удома на кухні.

Ми виготовляємо картонні, пластикові і пробкові підставки під чашки і кухлі з нанесенням фірмової символіки. При виготовленні костеров використовуються спеціальні матеріали – картон щільністю 500, 600 г/кв.м, стійкий до вологи (бирмат картон), пластик, стійкий до температурного впливу. У виробництві використовуємо круглі і квадратні форми підставок (заготівлі для костеров). Круглі підставки з діаметром 9 або 10 см, квадратні 9×9 або 10×10 см.

Терміни виробництва підставок залежать від їх кількості, матеріалу виробництва і способу друку. В середньому термін виробництва 1000 підставок складає 5-6 робочих днів. Постачання – з cкладу у Луцьку або можлива доставка готових брендованих костерів з Луцька у будь-яке місто України.