Ми раді запропонувати своїм клієнтам у Луцьку USB гаджети, комп’ютерні аксесуари і електронні сувеніри. У нас є велика кількість різних USB пристроїв, адаптерів, хабов і автоінверторів, аксесуарів для ноутбуків.Ну і найголовніше – електронні настільні сувеніри (гаджети), серед яких : USB лампи і USB лампочки, USB вентилятори, USB попільнички з витягом, USB масажер, USB іонізатор повітря, USB пилосос, USB точило, USB зволожувач (іонізатор, ароматизатор), USB холодильник, USB міні шредер. Крім того, в нашому асортименті: USB нагрівач-хаб для чашки, нагрівач для кухля USB, підставка USB, акваріум USB, плазмова куля, нагрівач кухля з USB –хабом. 
В якості забавних і корисних подарунків можуть бути дитячі комп’ютерні мишки, незвичайні клавіатури, картрідери, веб-камера з мікрофоном, колонки-ведмедики, універсальні адаптери живлення, танцюючі стенди для презентації продукції.

Якщо для вас робота у монітора – це радість, якщо на робочому місці вас оточують корисні, веселі і незвичайні предмети, якщо вам подобається усе нове і цікаве, то наші електронні сувеніри – саме для Вас.