Рекламні магніти на холодильник або автомобіль – поширений у всьому світі оригінальний і ефективний рекламний носій. Сувенірні магніти – дуже популярний презент, який щодня нагадуватиме Вашим клієнтам і партнерам про Вашу компанію, продукцію або торгову марку.

За формою сувенірний магніт може бути самим різним. Рекламні магніти на холодильник висікаються по потрібному контуру з еластичних магнітних заготівель різної товщини (0.4, 0.7, 1.0, 1.5, 2 мм), на них заздалегідь наносяться потрібні зображення.
Рекламні магніти легко і надійно кріпляться на будь-якій металевій поверхні (на холодильник, на плиту, на мікрохвильову піч, пральну машину, корпус комп’ютера, офісну дошку оголошень, сейф, автомобіль і пр).

Ми пропонуємо виробництво наступних видів рекламних магнітів у Луцьку: плоскі магніти на холодильник, м’які магніти, магніти в прозорому пластиковому корпусі з поліграфічною вставкою, блокноти або календарики з магнітом, градусники з магнітом.
Магнітним сувенірам можна надати додатково об’ємному вигляду за допомогою спеціального полімерного покриття, що створює ефект лінзи і робить зображення яскравим і насиченим. Такі магніти на холодильник стійкі до дії води і перепадів температур.

На виробничий базі в Луцьку ми зробимо рекламні магніти на замовлення для проведенні промо-акций, масової роздачі або розсилки поштою. Іноді сувенірні магніти вкладають в упаковку товару в якості промо-сюрприза, який нагадуватиме про продукцію навіть після її споживання.

Сміливі дизайнерські рішення і якісне виготовлення магнітних сувенірів гарантує підвищення впізнанності рекламованих торгових марок.

Ми надаємо зразки рекламних магнітів на холодильник і здійснюємо доставку готової продукції по Луцьку. Ми також можемо зробити рекламні магніти на замовлення і відправити їх до іншого міста України.