Настільні прапорці і вимпели – важливий елемент корпоративної культури підприємства. Настільні прапорці самі по собі – яскравий і корисний сувенір, незамінний елемент прикраси робочого столу. За допомогою таких виробів можна продемонструвати свою повагу до гостей і учасників круглого столу, а також забезпечити вашим клієнтам і партнерам хороші і приємні спогади про вашу компанію.

У нас в Дніпропетровську ви можете замовити виготовлення прапорів і настільних прапорців декількох видів. Серед наших пропозицій – прапори для прикраси фасадів, прапори на заправках, автомобільні прапори, прапори для виставок і проведення презентацій, рекламно-корпоративні прапори для проведення спеціальних акцій.
Для настільних прапорців ми використовуємо двосторонній атлас або шовк. Ви можете замовити настільні прапорці розміром 10х20, 13,5х25, 15х25 см При виробництві прапорців використовуються різні види підставок – пластикові, дерев’яні або металеві. Існують підставки як під один прапорець, так і для 2-х або 3-х прапорців одночасно.

Під ваше конкретне замовлення в м. Луцьку здійснимо виробництво прапорів. Ми маємо можливість виготовити прапори, прапори, перетяжки. Також можливе виробництво банерів на тканинній основі з нанесенням символіки вашої компанії. Для спеціальних подій ми робимо гірлянди з прапорців з нанесенням логотипу заходу або елементів фірмового стилю компанії. Такі гірлянди не лише прикрасять приміщення, але і створять святкову атмосферу.
При виготовленні фірмових прапорів і прапорців ми використовуємо цифровий або шовкодрук залежно від накладу і типу тканини.

Звертайтеся і наші фахівці зроблять для Вас індивідуальну пропозицію з урахуванням Ваших конкретних завдань.  Ми організовуємо оперативну доставку готової продукції із складу в Луцьку у будь-яке місто України.