Вибираючи подарунки з логотипом для друзів і партнерів або для організації промоакції, варто відмітити фірмові парасольки. Рекламні парасольки – відмінний і корисний подарунок, який ефективно використовується в промоакціях.

На сувенірні парасольки завжди звертають увагу. У дощову погоду парасолька з логотипом допомагає Вам заробляти гроші, збільшуючи впізнанність торгової марки і у черговий раз нагадуючи про Вашу компанію. Друк на парасольках – це просто і недорого.

В нашій компанії ви можете купити рекламні парасольки оптом або уроздріб. Ми завжди запропонуємо на Ваш вибір декілька моделей сувенірної продукції. Парасольки під нанесення логотипу мають сезонний характер, тому не завжди є на складі. Можливий продаж парасольок оптом під замовлення. Терміни постачання на будь-які сувенірні парасольки: 2-3 робочих дні.
Логотип на парасольку наноситься за допомогою шовкографії або термопереносу. Шовкодрук на парасольках виправдовує себе на великих накладах (від 50 шт). При малих кількостях рекламних парасольок (від 1 шт) ми використовуємо термотрансфер (перенесення зображення з плівки або паперу на поверхню парасольки). Друк парасольок з логотипом в середньому займає 1-2 робочих дні.

Ми можемо доставити парасольки з логотипом по Луцьку. Наш кур’єр привезе сувенірну продукцію з нанесенням логотипу прямо до Вас в офіс. Можливий продаж парасольок з доставкою у будь-яке місто України