Об’ємні полімерні наклейки: шильди, шильдики, об’ємні наклейки, полімерні наклейки, лінзи і ін. – усе це назви одного і того ж продукту, а саме – наклейки на ПВХ основі, покриті шаром двокомпонентної полімерної смоли.

Прозора смола має оптичні властивості і після застигання утворює своєрідну лінзу, яка зорово збільшує зображення. При цьому фарби стають яскравішими і насиченими. Такі полімерні шильды ми друкуємо на самоклеючому папері, потім підрізуємо на плоттері, очищаємо від зайвої плівки і заливаємо смолою за допомогою спеціального приладу-дозатора. В результаті виходять маленькі і яскраві шедеври.
Такі наклейки бувають самих різних форм і розмірів (круглі, овальні, квадратні, прямокутні). Застосовуються всюди: при тому, що брендує продукцію – побутової техніки, різних приладів, комп’ютерної техніки, при поклейке шильдиков на авто і ін. Об’ємні наклейки – незамінний інструмент при ідентифікації різних товарів фірм-виробників. Маленькі шильдики часто використовують для персоналізації корпоративних подарунків, для наклеювання на блокноти, щоденники, коробки, комп’ютери, пластикові офісні предмети, різні сувеніри і так далі.
Перевага полімерних наклейок : вони завжди знаходяться на видноті, привертають увагу і виконують свою функцію – рекламують вашу компанію або торгову марку.
Виготовлення об’ємних наклейок (шильдиків) складається з вартості об’ємної заливки і вартості виготовлення наклейок за відповідною технологією (шовкодрук або цифровий друк), вартість залежить від накладу наклейок і кількості кольорів при друці.
Ми виготовляємо полімерні наклейки малими (до 500 шт) і великими накладами (10 000 шт. і більше). Середній термін виготовлення наклейок : 5-7 робочих днів. Оперативна доставка із складу в Луцьку у будь-яке місто України