Розробка дизайну поліграфії у Луцьку. Дизайн Луцьк


Щоб замовити і порахувати вартість телефонуйте – (0332) 78-85-34, (0332) 25-10-12
Так дешево як у нас Ви не знайдете ніде.

Архітектура задуму

Дизайн – ядро поліграфії. Мета його – не лише притягнути увагу, а й утримати і запам’ятати. Ми бачимо перш ніж чуємо, тому текст повинен супроводжувати зображення, а не зображення текст. Спочатку ідей багато, але ось як спорудити з них міцний фундамент, на якому згодом будуватиметься бізнес, знає тільки дизайнер – конструктор задуму.

Дизайн поліграфії – це запорука успіху рекламної кампанії. Скромний, неяскравий, нецікавий, він не притягне увагу потенційного клієнта або партнера. Дизайн поліграфії – це фейєрверк, що вражає і захоплює, чарівливий і ваблячий.

Складно представити, скільки завдань виконує дизайн. Поліграфія “Коллаж” – Луцьк прекрасно це знає – це абсолютно особливий метод привертання уваги. Тому дизайн поліграфії в першу чергу притягає. У другу – забезпечує успіх. А чи забезпечить, вже залежить від того, хто працював над образом цієї продукції.

“Коллаж” займається розробкою дизайну поліграфії у Луцьку не перший день, тому знає, як настроїти потенційного покупця придбати. Бути або не бути, купити або не купити, брати або не брати – ми не займаємося напівроботою, яка призводить до напіврезультатів. Якісний дизайн поліграфії ліквідовує усі сумніви. Тільки позитивні емоції, тільки бажання.

У нас можна замовити розробку оригінал-макетів по декількох розділах:

Стандартний дизайн для поліграфії і рекламної продукції.
(дизайн поліграфії, дизайн візиток, дизайн каталогу, дизайн брошур, дизайн листівок, дизайн буклета, дизайн плакатів, дизайн упаковки)

Бюджетний, повноцінний дизайн. Розробляється по методу – швидко, просто, красиво, не дорого. Можна узяти за зразок який або варіант, який Ви вже вибрали або стиль, який Ви бачили і Вам сподобався.

Незважаючи на невисоку вартість стандартного дизайну, макети розробляються професійними дизайнерами і з урахуванням усіх необхідних параметрів подальшого друку, стандартів розробки, і побажань замовника.
Тексти, необхідні фотографії і картинки приймаються від замовника у виді підготовленому для верстання, але можуть бути допрацьовані по потребі.

Складне макетування
(дизайн поліграфії, дизайн візиток, дизайн листівок, дизайн буклета, дизайн плакатів, дизайн каталогу, дизайн брошур, дизайн упаковки)

Дизайн розроблений з нуля із створенням ідеї або по візуальних перевагах замовника. Створення стилістики, елементів, що запам’ятовуються, пов’язаних з напрямом діяльності замовника, обробка і ретушування фотографій, підбір фотографій і картинок з бібліотеки клипартів нашої студії, створення красивих коллажних фонів з фотографій наданих замовником, верстання, підготовка до друку – усе це входить в розділ прайсу “складне макетування”.

Креативний дизайн
(дизайн каталогу, дизайн брошур, дизайн поліграфії, дизайн листівок, дизайн буклета, дизайн плакатів, дизайн упаковки)

Усе що вказане в розділі “складне макетування” і ще багато що, багато що, багато що. Наприклад написання самої концепції дизайну макету. Створення ідеї, що продається. Погодьтеся, дуже важливо спочатку придумати, осмислити, оцінити, а потім вже утілювати.

Над креативним дизайном працює відразу декілька дизайнерів і надані замовникові варіанти – це різне бачення відразу декількох професійних дизайнерів. Це важливо і дуже корисно для розробки креативу.

Замовники часто ставлять питання: “а якщо нам не сподобається”?

Відповідаємо: Питання дуже правильне! За довгий час професійної роботи нашої студії дизайну 100% траплялося багато що. Але це був величезний досвід, який дозволяє не втрачаючи часу схопити головне, що хоче отримати клієнт.

Поліграфія “Коллаж” для Вас – це не лише розробка дизайну поліграфії у Луцьку, але і відмінний спосіб виділитися на тлі своїх конкурентів, представивши на загальний огляд нові, ще ніким не просунуті ідеї. Створений нашими талановитими фахівцями дизайн поліграфії гарантує успіх!