Термоперенос (термотрафаретний друк) — це спосіб перенесення зображення із спеціальних термо-трафаретних носіїв на вироби з тканини, такі як футболки, кепки, спецодяг, сумки і так далі Спочатку зображення наноситься на спеціальний носій за допомогою принтера або трафаретного друку, потім за допомогою термопреса відбувається перенесення зображення. Даний спосіб дозволяє отримувати високоякісні повнокольорові зображення практично на будь-яких матеріалах, як на темних, так і на світлих.
Також можливе нанесення зображень методом термоаплікациі. Суть його в тому, що із спеціального матеріалу POLI-FLEX вирізується за допомогою ріжучого плотера аплікація. Потім вона під впливом температури приплавляється до структури тканини. Перевагою термопереноса є можливість виготовлення одиничних екземплярів в короткі терміни за доступною ціною, проте варто відзначити, що зображення, нанесені цими методами, мають низьку стійкість до прання і прасування.
На синтетичних тканинах зображення наноситься за допомогою термосублімації, методика нанесення відрізняється тільки тим, що в даному вигляді друку зображення на трансферний носій наноситься фарбою сублімації. Під впливом температури фарба з твердого стану, минувши рідке, переходить в газоподібне, при цьому вона добре проникає в структуру тканини і закріплюється. Цей метод дозволяє створювати зображення стійкі до прання, прасування і вигорання на сонці.