Офсетний друк – для великих накладів друкарської продукції компанія рекомендує офсетний спосіб виробництва. До появи цифрових технологій офсетний друк довгий час був лідером поліграфії. І це недивно, адже він відрізняється високою якістю відтисків при порівняно невеликих витратах на їх виготовлення.
Проте є один нюанс — офсетний друк рентабельний лише при накладах вище за тисячу екземплярів. Це пов’язано як з особливостями роботи офсетних друкарських машин, так і з необхідністю створення для кожного виду виробів власних друкарських форм. Таким чином, вартість одиниці друкарської продукції безпосередньо залежить від необхідної кількості екземплярів — чим вона більше, тим менше ціна.
Якщо ж ви хочете замовити великий об’єм друкарських робіт, офсетний друк — ідеальний варіант. Щоб розповісти про переваги офсетного друку, необхідно трохи поглибитися в тонкості друкарського процесу. Фахівці знають, що відтінки макету і відтиску не завжди в точності відповідають один одному. Окрім того, що люди по-різному сприймають кольори, зображення на екрані комп’ютера завжди дещо відрізняється від реального. Для того, щоб цього уникнути, при допечатній підготовці доцільно зробити кольоропробу. Вона необхідна для визначення якості і перенесення кольорів майбутніх відтисків, і служить своєрідним орієнтиром надалі друкарському процесі. Перенесенням кольорів називають відповідністю кольорів макету і оригінала. Різниця у відтінках може бути непомітною для людського ока, проте впливає на психологічне сприйняття зображення. Офсетний друк дозволяє виробляти повнокольорову друкарську продукцію, а кольоропроба в ній грає ще одну важливу роль. На її основі створюються пантони — фірмові кольори, які можуть використовуватися при виробництві будь-яких видів поліграфічної продукції. Набуваючи пантони один раз, ви забезпечуєте абсолютно точне перенесення кольорів назавжди, що особливо важливо при виробництві поліграфії з елементами корпоративного стилю.
На жаль, при звичайному друці в CMYK різниця в 2-5% буде завжди присутня, не дивлячись на виняткову майстерність наших фахівців, сучасну техніку і високоякісні фарби. Тому, якщо 100%-ний збіг кольорів є необхідною умовою, ми рекомендуємо офсетний друк пантоннимі фарбами. Вони містять люмінесцентні частки, які роблять колір насиченим і забезпечують точну передачу відтінків. Завдяки своїм достоїнствам офсетний друк широко застосовується для виробництва різних видів друкарської продукції.